09011861581
امروز سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸

 


پرمالایت | علائم ساختمانی | نمایندگی انحصاری علائم پرمالایت آلمان  یک چالش بزرگ در شبکه یک سیما

  • 0
  • 1398/04/03

یک چالش بزرگ در شبکه یک سیما

یک چالش بزرگ در شبکه یک سیما

به گزارش ایران دستیار«راه سوم» عنوان برنامه جدیدی در تلویزیون است که به تازگی قرار است به موضوع پرچالش ساختمان‌سازی در کشور و مسائل و معضلات مربوط به آن بپردازد.

«راه سوم» برنامه‌ای به تهیه‌کنندگی رؤیا جدیدی است که هر سه‌شنبه از ساعت ۱۶ به‌طور زنده روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

این تهیه‌کننده در گفت‌وگویی با ایسنا «چالش سوم» را نقطه عطفی در فعالیت‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان و رسانه می‌توان برشمرد و درباره‌ی جزئیات آن گفت: این برنامه در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال به‌نام «سال رونق تولید ملی»، درواقع تلاشی است در این جهت که ضمن ارایه راهکارهایی در زمینه ساخت و ساز مسکن، به بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای این حوزه بپردازد.

او افزود: از جمله مهمانان برنامه، محمد طاهری - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران - است که با حضور در استودیو پخش زنده قسمت اول این برنامه تلویزیونی، ضمن تبیین جایگاه سازمان در امر نظارت بر ساخت و ساز توضیحاتی درباره لزوم استفاده از شناسنامه فنی ساختمان برای بینندگان این شبکه ارائه می‌کند.

عوامل برنامه «راه سوم» که هر سه شنبه ساعت ١٦روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت، عبارتند از: رؤیا جدیدی: تهیه‌کننده، محمدرضا شادگرد و محمد اصغری: مشاوران محتوایی، احمد توکلی: مجری و علیرضا بهرامی: کارشناس رسانه‌ای.


منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا نظر خود را بنویسید


نظرات


تهران ، خیابان مفتح ، کوچه دوم ، پلاک 6 ، طبقه 2

تلفن: 09011861581

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت ایران دستیار می باشد..

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط وب 24