09122040334
امروز جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

پرمالایت | علائم ساختمانی | نمایندگی انحصاری علائم پرمالایت آلمان  


 درباره ما

ایران دستیار: سامانه نرخ روزانه کالا و خدمات صنعت ساختمان ایران

 

در حال حاضر وب سایت https://irandastyar.com   تنها سایت تخصصی در زمینه صنعت ساختمان ایران به زبان پارسی می باشد. ایران دستیار براساس مدل کاملی از سایت های B2C   (Business To Consumer) و به عبارت دیگر  ( فعال اقتصادی مصرف کننده ) متداول در فضای مجازی طراحی و اجرا شده است . خوشبختانه اینگونه وب سایت ها در سراسر جهان فن آوری ، با اقبال شایان توجه ای نیز روبرو شده اند.

ایران دستیار تلاش می کند با ارائه محتوای درست و رسا در رابطه با معرفی و شناساندن فعالان حوزه صنعت ساختمان در هر دو بخش کالا و خدمات به مصرف کننده نهایی وظایف خود را به درستی انجام دهد.

خواست ما این است که  با ایجاد این شبکه گسترده ، همکاری میان بخشی ، از یک سو بین تولید کنندگان ، وارد کنندگان و فروشندگان کالا و از سوی دیگر خدمات مهندسان ، کاردان های فنی و حرفه ای و مجریان وابسته به آن که بازیگردان های مهمی در این عرصه می باشند ، بستری را آماده کنیم تا این فعالان بخش بزرگ ساختمان با شفاف ترین روش ها بتوانند با مصرف کننده نهایی در ارتباط باشند. این ارتباط تنگاتنگ  می تواند در بهبود کیفیت و استانداردهای ساخت و ساز و ارتقا سطح ایمنی ساختمان ها و کاهش هزینه های تولید مسکن نقش موثری را ایفا نماید.

ایران دستیار https://irandastyar.com   یک جستجوگر آسان فروشگاه و کالا و خدمات است ،که به مصرف کننده این امکان را می دهد تا با در دسترس بودن کلیه مشخصات فنی و توضیحات رسا ، همراه با تصاویر مربوطه و مقایسه با کالاها و خدمات مشابه در نتیجه یک انتخاب بهینه و مقرون به صرفه را انجام دهد.

 


برای دیدن سیاستهای راهبردی ایران دستیار اینجا را کلیک کنید.

 

ایران دستیار https://irandastyar.com قیمت روزانه بازار

 

تهران ، خیابان مفتح ، کوچه دوم ، پلاک 6 ، طبقه 2

تلفن: 09122040334

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت ایران دستیار می باشد..

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط وب 24