09011861581
امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸جدیدترین محصولات

اخبار صنعت ساختمان

 • عقب‌نشینی از تعیین سقف اجاره‌بها/وزارت راه:فقط شاخص ارائه می‌دهیم

  عقب‌نشینی از تعیین سقف اجاره‌بها/وزارت راه:فقط شاخص ارائه می‌دهیم به گزارش ایران دستیار مدیرکل اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: کنترل دستوری و تعیین سقف اجباری برای اجاره بها به هیچ عنوان راهکار مناسبی برای ساماندهی بازار اجاره مسکن نیست

 • سیاست ملکی برای پساجهش

  دولت، خریدار و سازنده مسکن در «چین» با رکود چگونه مبارزه می‌کنند؟ سیاست ملکی برای پساجهش شروع کاهش قیمت خانه در شهرهای بزرگ چین به گزارش ایران دستیار از دنیای اقتصاد : بازیگران و بازی‌سازان بازار مسکن چین برای در امان نگه داشتن این بازار از رکود سنگین دوره پساجهش قیمتی، دست به کار شدند. بازار خرید خانه در شهرهای بزرگ و پرجمعیت و در عین حال مناطق شهری گمنام در کشور چین، به‌دنبال رونق و در پی آن، صعود شدید قیمت طی سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸، اکنون روند کاهش قیمت توام با افت شدید تقاضای موثر را

 • تورم مسکن کاهش یافت

  تورم مسکن کاهش یافت به گزارش ایران دستیار براساس گزارش مرکز آمار ایران و بررسی‌های میدانی از دفاتر املاک نشان می‌دهد که سرعت رشد ماهیانه قیمت مسکن در اردیبهشت ماه به کمتر از یک درصد رسیده است.

 • سقوط آزاد قيمت املاک با واگذاري اموال مازاد بانک‌ها

  عضو کميسيون اقتصادي مجلس عنوان کرد؛ سقوط آزاد قيمت املاک با واگذاري اموال مازاد بانک‌ها به گزارش ایران دستیار از خبرگزاري آريا- عضو کميسيون اقتصادي مجلس معتقد است که فروش اموال مازاد بانک ها سبب کاهش قيمت املاک شده و از سوي ديگر قدرت وام‌دهي آنها را افزايش مي‌دهد.

 • پاسخ سوالات بی‌جواب درباره "سانچی"

  "سانچی" که ۹ روز در دل آب با آتش جنگید در نهایت غرق شد و به زیر آب رفت اما ابهامات آن از قبیل چگونگی برخورد دو کشتی، دقایق پر التهابی که به دریانوردان گذشته است،‌ دلیل نجات نیافتن پرسنل و سئوال‌های دیگر همچنان در کانال های خبری رسمی و غیررسمی دست به دست می‌چرخد. سئوالات بی جوابی که این گزارش به دنبال یافتن پاسخی برای آن‌هاست.

 • نفتکش سانچی پس از ۸ روز در آتش سوختن در دل دریا گرفتار شد

  پس از برخورد نفتکش ایرانی سانچی با یک کشتی باری چینی در سواحل چین دچار آتش سوزی بزرگی شد و با گذشت 8 روز تلاش سرانجام این نفتکش غول پیکر تسلیم دریا شد.

 • برخورد دو کشتی در آب های چین / 30 ایرانی ناپدید شدند

  وزارت ترابری چین امروز (یکشنبه) از برخورد دو کشتی در آب های ساحل شرقی این کشور و ناپدید شدن 32 خدمه یکی از کشتی ها متشکل از 30 ایرانی و 2 بنگلادشی خبر داد.

 • زلزله کرمانشاه

  می‌گویند ایران سرزمینی غنی و ثروتمند است که با درآمد معادنش می‌شود کشور را بدون نفت اداره کرد، هزینه‌اش هم لابد همین است، هر از چندی لرزیدن خانمان‌برانداز زمین و ویرانی در طرفی از کشور،‌ روزهای عذاب و استرس و عزای عمومی،‌ بد و بیراه گفتن به زمین و زمان و سازمان‌های امداد رسان. بسیج عمومی برای جمع‌آوری کمک و اهدای خون و پول و آب و غذا برای رساندن به دست مصدومان. و بعد از آن؟ انتظار برای زلزله‌ای دیگر و دوباره عزاداری دیگر.

 • دستور آخوندی برای تحقیق درباره خسارات ساختمان‌های مسکن مهر

  وزیر راه، مسکن و شهرسازی در پی وقوع زلزله در کرمانشاه، دستور تحقیق درباره آسیب‌دیدگی ساختمان‌های جدیدالاحداث و به ویژه ساختمان‌های مسکن مهر را صادر کرد.

 • دولت و شهرداری برای سه معضل پایتخت به راه حل مشترک رسیدند

  راه‌حل مشترک سه معضل پایتخت، با توافق مقامات دولت و شهرداری آماده اجرا شد. سختی حرکت در تهران (ترافیک)، چالش زیست‌محیطی (آلودگی) و همچنین حاشیه‌نشینی (فقر) به‌عنوان سه مساله حاد شهری با سیاست «شهرسازی مبتنی بر حمل‌ونقل همگانی» مهار می‌شود. پایان خودرومحوری در تهران و سایر شهرها از مسیر «توسعه شهر حول ایستگاه‌های مترو» به‌عنوان الگوی ژاپنی، در دستور کار است. این مدل توسعه شهر، سهم سفر با خودروی شخصی را تا ۱۵ درصد کاهش می‌دهد. این سیاست در پرند استارت می‌خورد

تهران ، خیابان مفتح ، کوچه دوم ، پلاک 6 ، طبقه 2

تلفن: 09011861581

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت ایران دستیار می باشد..

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط وب 24